شرايط و قوانين استفاده از خدمات فروشگاه اينترنتي عطر بوم:

  كاربر گرامي لطفاً موارد زير را جهت استفاده بهينه از خدمات عطربوم به دقت مطالعه فرماييد.
 

پذيرش قوانين و مقررات :

هنگام استفاده از پروفايل شخصي، طرح‏‌هاي تشويقي، ويدئوهاي رسانه تصويري عطربوم و ساير خدمات ارائه شده توسط عطربوم به معناي آگاه بودن و پذيرفتن شرايط و قوانين و همچنين نحوه استفاده از سرويس‌‏ها و خدمات عطربوم است. توجه داشته باشيد كه ثبت سفارش نيز در هر زمان به معني پذيرفتن كامل كليه شرايط و قوانين عطربوم از سوي كاربر است.
لازم به ذكر است شرايط و قوانين مندرج  در هر زمان، جايگزين كليه توافق‏‌هاي قبلي محسوب مي‏‌شود.

اطلاعيه ها و اعلاميه ها صرفا  از طريق  وبسايت و شبكه هاي اجتماعي عطر بوم به اطلاع شما خواهد رسيد.

قوانين فروشگاه اينترنتي عطر بوم به منظور شفافيت و حفظ حقوق كاربر بوده و رعايت آن از سوي هر دو طرف الزامياست.

قوانين عمومي :

توجه داشته باشيد كليه اصول و رويه‏‌هاي عطربوم منطبق با قوانين جمهوري اسلامي ايران، قانون تجارت الكترونيك و قانون حمايت از حقوق مصرف كننده است و متعاقبا كاربر نيز موظف به رعايت قوانين مرتبط با كاربر است. در صورتي كه در قوانين مندرج، رويه‏‌ها و سرويس‏‌هاي عطربوم تغييراتي در آينده ايجاد شود، در همين صفحه منتشر و به روز رساني مي شود و شما توافق مي‏‌كنيد كه استفاده مستمر شما از سايت به معني پذيرش هرگونه تغيير است.

عضويت در سايت عطر بوم از سوي كاربر يا مشتري به منزله آگاهي و پذيرش قوانين عطر بوم است.

تعريف مشتري يا كاربر

مشتري يا كاربر به شخصي گفته مي‌شود كه با اطلاعات كاربري خود كه در فرم ثبت‌نام درج كرده است، به ثبت سفارش يا هرگونه استفاده از خدمات عطربوم اقدام كند.
همچنين از آنجا كه عطربوم يك وب‌سايت خرده‌فروشي آنلاين است، طبق قانون تجارت الكترونيك مشتري يا مصرف كننده هر شخصي است كه به منظوري جز تجارت يا شغل حرفه‌اي به خريد كالا يا خدمات اقدام مي‌كند.

تعريف فروشنده

محصولات ارايه شده در وب‌سايت، توسط عطربوم از شركت‌هاي معتبر و واردكنندگان رسمي و قانوني خريداري و عرضه مي‌شود . همچنين اعتبار تامين كنندگان كالا توسط عطربوم بررسي و مدارك مورد نياز از ايشان اخذ مي‌شود.
- مسئوليت‌هاي مربوط به كيفيت، قيمت، محتوا، شرايط و همچنين خدمات پس از فروش محصول بر عهده عطربوم است.

قوانين صدور فاكتور :

- فاكتور كالاهايي كه توسط كاربر خريداري شده است هم در صفحه كاربري و هم در صورت درخواست خريدار ارسال مي شود.

- چنانچه خريدار هنگام سفارش درخواست فاكتور فيزيكي نكند حداكثر تا 2 روز بعد از ثبت سفارش و قطعي شدن آن، فرصت دارد درخواست ارسال فاكتور را ثبت كنند.

قوانين ارسال و عودت كالا
- سفارش‌هايي كه داراي حداقل يك كالا باشد و تا ساعت 11 هر روز كاري نهايي شوند ، در تهران همان روز و در شهرستانها حداكثر طي 72 ساعت تحويل مي شود. طبعا سفارشهاي نهايي شده بعد از ساعت 11 در اولين روز كاري بعد پردازش خواهند شد.

- سفارشهاي آني فقط در تهران و با تقبل هزينه ارسال از جانب خريدار تا ساعت 17 پذيرفته خواهد شد.

- در صورت بروز تاخير در پردازش سفارش شما، اين موضوع از طريق پيامك به شما اطلاع رساني شده و عطربوم تلاش خواهد كرد در اولين زمان ممكن كالا يا كالاهاي خريداري شده را تامين و تحويل نمايد.
- نحوه برگشت از فروش تابع قوانين حاكم بر تجارت الكترونيك و دستورالعملهاي سازمانهاي مرتبط خواهد بود.به صورت كلي برگشت عين كالا بدون خدشه به جلد،ليبل و عناصر فيزيكي حداكثر تا 7 روز بعد از خريد ممكن است. دراين حالت هزينه پست ارسال و برگشت كالا بعلاوه هزينه هاي عودت وجه بر عهده مشتري است مگر اينكه كالاي ارسال شده عين سفارش مشتري نباشد و يا در زمان تحويل به دليل مخدوش بودن هر يك از عناصر توسط مشتري عودت شود.

                                                                                          


ارتباطات الكترونيكي

هنگامي كه شما از سرويس‌‏ها و خدمات عطربوم استفاده مي‏‌كنيد، سفارش اينترنتي خود را ثبت يا خريد مي‏‌كنيد و يا به عطربوم ايميل مي‏‌زنيد، اين ارتباطات به صورت الكترونيكي انجام مي‏‌شود و در صورتي كه درخواست شما با رعايت كليه اصول و رويه‏‌ها باشد، شما موافقت مي‌‏كنيد كه عطربوم به صورت الكترونيكي (از طريق پست الكترونيكي، سرويس پيام كوتاه و ساير سرويس‌هاي الكترونيكي) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنين آدرس ايميل و تلفن‌هايي كه مشتري در پروفايل خود ثبت مي‌كند، تنها آدرس ايميل و تلفن‌هاي رسمي و مورد تاييد مشتري است و تمام مكاتبات و پاسخ‌هاي شركت از طريق آنها صورت مي‌گيرد.
جهت اطلاع‌رساني رويدادها، خدمات و سرويس‌هاي ويژه يا پروموشن‌ها، امكان دارد عطربوم براي اعضاي وب سايت ايميل يا پيامك ارسال نمايد. در صورتي كه كاربران تمايل به دريافت اينگونه ايميل و پيامك‌ها نداشته باشند، مي‌توانند عضويت دريافت خبرنامه عطربوم را در پروفايل خود لغو كنند.
توجه داشته باشيد كه 021-22045680 و 09128462998 تنها شماره‌‌هايي است كه عطربوم از طريق آن براي كاربران و مشتريان خود پيامك (اس ام اس) ارسال مي‌كند. همچنين اين شماره‌‌ها سامانه ارسال پيامك است كه وضعيت پردازش سفارش يا رويدادها، خدمات و سرويس‌هاي ويژه عطربوم را به اطلاع كاربران مي‌رساند و روشن است كه امكان دريافت پيام‌هاي شما از طريق آن وجود ندارد.
همچنين ممكن است عطربوم از طريق شماره 09128462998 براي برخي كاربران يا مشتريان خود، سوال نظرسنجي ارسال كند.
بنابراين ارسال هرگونه پيامك تحت عنوان عطربوم، با هر شماره ديگري تخلف و سوء استفاده از نام عطربوم است و در صورت دريافت چنين پيامكي، لطفاً جهت پيگيري قانوني آن را به Info@atrboom.com اطلاع دهيد.

سياست‏‌هاي رعايت حريم شخصي :

عطربوم به اطلاعات خصوصي اشخاصى كه از خدمات سايت استفاده مي‏‌كنند، احترام گذاشته و از آن محافظت مي‏‌كند.
عطربوم متعهد مي‏‌شود در حد توان از حريم شخصي شما دفاع كند و در اين راستا، تكنولوژي مورد نياز براي هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سايت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از سايت عطربوم، شما رضايت خود را از اين سياست نشان مي‏‌دهيد.
همه مطالب در دسترس از طريق هر يك از خدمات عطربوم، مانند متن، گرافيك، آرم، آيكون دكمه، تصاوير، ويدئوهاي تصويري، موارد قابل دانلود و كپي، داده‌ها و كليه محتواي توليد شده توسط عطربوم جزئي از اموال عطربوم محسوب مي‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامي مطالب موجود و در دسترس در انحصار عطربوم است و هرگونه استفاده بدون كسب مجوز كتبي، حق پيگرد قانوني را براي عطربوم محفوظ مي‏‌دارد. علاوه بر اين، اسكريپت‌ها، و اسامي خدمات قابل ارائه از طريق هر يك از خدمات ايجاد شده توسط عطربوم و علائم تجاري ثبت شده نيز در انحصار عطربوم است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاري پيگرد قانوني دارد. كاربران مجاز به بهره‌‏برداري و استفاده از ليست محصولات، مشخصات فني، قيمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سايت عطربوم و يا هر يك از خدمات و يا مطالب، دانلود يا كپي كردن اطلاعات با مقاصد تجاري، هر گونه استفاده از داده كاوي، روبات، يا روش‌‏هاي مشابه مانند جمع آوري داده‌‏ها و ابزارهاي استخراج نيستند و كليه اين حقوق به صراحت براي عطربوم محفوظ است. در صورت استفاده از هر يك از خدمات عطربوم، كاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامي مسئوليت فعاليت‌‏هايي كه تحت حساب كاربري و يا رمز ورود انجام مي‏‌پذيرد به عهده كاربران است.

تنها مرجع رسمي مورد تاييد ما براي ارتباط با شما، پايگاه رسمي اين سايت يعني (https://atrboom.com) است. ما با هيچ روش ديگري جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌هاي رسمي و تاييد شده در سايت،ايميل هاي رسمي با دامنه@atrboom.com و يا با استفاده از شماره هاي رسمي و ثابت و همراه ثبت شده در بخش ارتباطات با شما تماس نمي‌‏گيريم. وب سايت عطربوم هيچگونه سايت اينترنتي با آدرسي غير از (https://atrboom.com )  و (https://atrboom.ir  )  همچنين كاربران جهت برقراري ارتباط، تنها مي‏‌توانند از آدرس‌‏هاي ذكر شده در بخش ارتباط با ما استفاده كنند.

عطر بوم با تاكيد بر احترامي كه براي حريم شخصي كاربران قائل است، براي خريد، ثبت نظر يا استفاده از برخي امكانات وبسايت اطلاعاتي را از كاربران درخواست ميكند تا بتواند خدماتي امن و مطمئن را به كاربران ارائه دهد. براي پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتي مانند آدرس، شماره تلفن، ايميل مشخصات فردي مورد نياز است و از آنجا كه كليه فعاليتهاي عطر بوم قانوني و مبتني بر قوانين تجارت الكترونيك صورت ميگيرد و طي فرايند خريد، فاكتور رسمي و بنا به درخواست مشتريان حقوقي گواهي ارزش افزوده صادر ميشود، از اين رو وارد كردن اطلاعاتي مانند نام و كد ملي براي اشخاص حقيقي يا كد اقتصادي و شناسه ملي براي خريدهاي سازماني لازم است. يادآوري ميشود آدرس ايميل و تلفنهايي كه مشتري در پروفايل خود ثبت ميكند، تنها آدرس ايميل و تلفنهاي رسمي و مورد تاييد مشتري است و تمام مكاتبات و پاسخهاي ما از طريق آنها صورت ميگيرد.

بنابراين درج آدرس، ايميل و شماره تماسهاي همراه و ثابت توسط مشتري، به منزله مورد تاييد بودن صحت آنها است و در صورتي كه موارد فوق به صورت صحيح يا كامل درج نشده باشد، عطر بوم جهت اطمينان از صحت و قطعيت ثبت سفارش ميتواند از مشتري، اطلاعات تكميلي و بيشتري درخواست كند.

مسئوليت هرگونه خسارت احتمالي كه ناشي از عدم رعايت موارد فوقالذكر توسط كاربر باشد، با خود كاربر بوده وكاربر حق هر گونه ادعا عليه عطر بوم را از خود سلب ميكند. عطر بوم هويت شخصي كاربران را محرمانه ميداند و اطلاعات شخصي آنان را به هيچ شخص يا سازمان ديگري منتقل نميكند، مگر اينكه با حكم مقام قضايي يا اداري صالحه يا طبق قوانين و مقررات رايج كشور موظف باشد در اختيار مراجع ذيصلاح قرار دهد.در اين موارد هيچ گونه مسئوليت قانوني مبني بر جبران خسارت براي عطر بوم وجود ندارد و كاربران با اعلام رضايت خود در استفاده از خدمات وب سايت حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.

همچنين بدين وسيله به اطلاع كاربران رسانده ميشود كه عطر بوم همانند ساير وبسايتها از جمعآوري IP و كوكيها استفاده ميكند، اما پروتكل، سرور و لايههاي امنيتي عطر بوم و روشهاي مناسب مديريت دادهها حداكثر تلاش را به عمل ميآورد كه اطلاعات كاربران را محافظت و از دسترسيهاي غيرقانوني جلوگيري كند. طبيعتا مسئوليت هرگونه سواستفاده به شخص يا اشخاص متخلف مربوط بوده و عطر بوم حق اعتراض و پيگيري را از طريق قانوني بنابر صلاحديد خود محفوظ ميدارد.

عطر بوم براي حفاظت و نگهداري اطلاعات و حريم شخصي كاربران همه توان خود را به كار ميگيرد و اميدوار است كه تجربه خريدي امن، راحت و خوشايند را براي همه كاربران فراهم آورد.

در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با اطلاعات تماس زير ارتباط برقرار كنيد

ثبت، پردازش و ارسال سفارش :

- روز كاري به معني روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثناي تعطيلات عمومي در ايران است و كليه سفارش‏‌هاي ثبت شده در طول روزهاي كاري و اولين روز پس از تعطيلات پردازش مي‌‏شوند. عطربوم به مشتريان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امكان سفارش‌‏گذاري مي‌‏دهد.
- كليه سفارش‌‏هاي ثبت شده در سايت عطربوم به وسيله ارسال كد سفارش از طريق پيام كوتاه و پيش فاكتور از طريق ايميل، در صف پردازش قرار مي‏‌گيرند. عطربوم همواره در ارسال و تحويل كليه سفارش‌‏هاي ثبت شده، نهايت دقت و تلاش خود را انجام مي‌دهد. با وجود اين، در صورتي كه موجودي محصولي در عطربوم به پايان برسد، حتي پس از اقدام مشتري به سفارش‌‏گذاري، حق كنسل كردن آن سفارش و يا استرداد وجه سفارش براي عطربوم محفوظ است و يا مشتري مي‏‌تواند به جاي كالاي به اتمام رسيده، محصول ديگري را جايگزين كند.
- در صورت بروز مشكل در پردازش نهايي سبد خريد مانند اتمام موجودي كالا يا انصراف مشتري، مبلغ پرداخت شده طي 24 الي 48 ساعت كاري به حساب مشتري واريز خواهد شد.
- عطربوم مجاز است بدون اطلاع قبلي نسبت به توقف سفارش‌‏گيري جديد، اقدام و فروش خود را متوقف كند و كليه سفارش‌‏هاي ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گيري، پردازش و ارسال مي‌‏شود. حق قطع فروش كليه و يا بخشي از محصولات به هر دليلي مانند اتمام موجودي كالا بدون اطلاع قبلي، براي عطربوم محفوظ است.
- در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قيمت و ارزش ريالي كالاهاي موجود در سايت عطربوم، حق بلا اثر نمودن سفارش و خريد انجام شده توسط مشتري، براي عطربوم محفوظ است. عطربوم در اسرع وقت وجوه دريافتي را طي 24 الي 48 ساعت كاري به حساب اعلام شده توسط مشتري واريز و عودت مي‌نمايد و مشتري با ورود به سايت عطربوم مي‌پذيرد از اين امر آگاهي داشته و در اين خصوص ادعايي نخواهد داشت.​
- كاربران بايد هنگام سفارش كالاي مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور كامل تكميل كنند. بديهي است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش كاربر قابل پيگيري و تحويل نخواهد بود. بنابراين درج آدرس، ايميل و شماره تماس‌هاي همراه و ثابت توسط مشتري، به منزله مورد تاييد بودن صحت آنها است و در صورتي كه اين موارد به صورت صحيح يا كامل درج نشده باشد، عطربوم جهت اطمينان از صحت و قطعيت ثبت سفارش مي‌تواند از مشتري، اطلاعات تكميلي و بيشتري درخواست كند.همچنين، مشتريان مي‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص ديگري را براي تحويل گرفتن سفارش وارد كنند و اگر مبلغ سفارش از پيش پرداخت شده باشد، تحويل گيرنده سفارش هنگام دريافت كالا بايد كارت شناسايي همراه داشته باشد.
- كاربري هر مشتري شامل نام و نام خانوادگي بايد با اطلاعات مدارك شناسايي مطابقت داشته باشد و در صورت عدم تطابق، فروشگاه‌‌هاي اينترنتي مجاز به ارائه خدمات به اين گروه از مشتريان نخواهد بود. لذا خريداران محترم مي بايست با ارائه تصوير كارت ملي خود و خريد از طريق كارت بانكي متعلق به شخص خريدار كه با هويت سفارش دهنده در تطابق مي باشد، اقدام به ثبت سفارش نمايند.
لازم به ذكر است كه اين امر به منظور جلوگيري از سواستفاده‌هاي احتمالي و مواردي نظير جلوگيري از خريد با كارت‌هاي سرقت شده و موارد مشابه در نظر گرفته شده است.
- با توجه به ثبت سيستمي سفارش، به هيچ عنوان امكان صدور فاكتور مجدد يا تغيير مشخصات آن از جمله تغيير فاكتوري كه به نام شخص حقيقي صادر شده، به نام شخص حقوقي وجود ندارد. بنابراين لازم است مشتريان هنگام ثبت سفارش، نسبت به اين مساله دقت لازم را داشته باشند و اگر نياز دارند كه فاكتور به نام حقوقي براي آنها صادر شود، هنگام ثبت سفارش خود در بخش توضيحات مشخصات سازمان موردنظر، براي خريد سازماني و دريافت فاكتور رسمي اقدام كنند.
همچنين آدرسي كه خريدار به عنوان آدرس تحويل‌گيرنده ثبت يا انتخاب مي‌كند، در فاكتور درج خواهد شد و لازم است درخواست كنندگان فاكتور به نام شخص حقوقي هنگام ثبت سفارش به اين نكته توجه كافي داشته باشند، چرا كه تغيير آدرس درج شده روي فاكتور پس از پردازش و تاييد سفارش، به هيچ عنوان امكان‌پذير نخواهد بود.
- امكان پرداخت در محل براي سفارش‌هايي كه از طريق باربري ارسال مي‌شوند يا مبلغ آنها بيشتر از سي ميليون ريال است، وجود ندارد و لازم است پيش از ارسال، مبلغ اينگونه سفارش‌ها از طريق پرداخت كارت به كارت يا پرداخت اينترنتي تسويه شود.
- از آنجا كه عطربوم يك وب‌سايت خرده‌فروشي آنلاين است، سفارش يك كالا به تعداد بالا، مغاير با هدف مصرف خريدار است، در صورت ثبت اين مورد و يا سفارشاتي كه با تعداد اقلام بالايي همراه هستند، لازم است پيش از ارسال، سفارش مشتريان ابتدا توسط عطربوم بررسي و در صورت تاييد، پردازش گردد. در اين موارد پرداخت وجه و تسويه، قبل از ارسال كالا الزامي است؛ درغير اينصورت سفارشات با هماهنگي مشتري كنسل شده و در صورت واريز وجه، مبلغ پرداخت شده طي 24 الي 48 ساعت كاري به حساب مشتري عودت داده خواهد شد.
- تحويل سفارش در اماكن عمومي همچون كافه، كافي نت، رستوران، هتل و مانند آن امكان‌پذير نيست و لازم است آدرس تحويل، دقيق و قابل استناد باشد
- در صورت خريد اعتباري (استفاده از كد تخفيف يا ووچر) پس از نهايي شدن سبد، از نظر قانوني امكان اعمال تغيير در سبد خريد، و تغيير مبلغ فاكتور به دلايل انصراف از خريد، حذف يا تغيير كالا يا تعداد كالا وجود ندارد و اگر مشتري درخواست هرگونه تغييري را داشته باشد، ووچر يا كد تخفيف باطل خواهد شد و امكان برگرداندن مبلغ آن وجود ندارد.
- در رابطه با سرويس تحويل اكسپرس فروشگاه اينترنتي عطربوم، سفارش درب اصلي ساختمان (منتهي به خيابان) تحويل داده مي‌شود.
- لازم به ذكر است افزودن كالا به سبد خريد به معني رزرو كالا نيست و هيچ گونه حقي را براي مشتريان ايجاد نمي‌كند. همچنين تا پيش از ثبت نهايي، هرگونه تغيير از جمله تغيير در موجودي كالا يا قيمت، روي كالاي افزوده شده به سبد خريد اعمال خواهد شد. بنابراين به مشترياني كه تمايل و تصميم به خريد قطعي دارند، به‌ويژه درباره كالاهاي ارائه شده تحت عنوان شگفت‌انگيز كه داراي محدوديت تعداد هستند، توصيه مي‌شود در اسرع وقت سفارش خود را نهايي كنند تا با اتمام موجودي يا تغيير قيمتي كالاها روبرو نشوند. شايان ذكر است سفارش تنها زماني نهايي مي‌شود كه كاربران كد سبد خريد (dkc) سفارش خود را دريافت كنند و بديهي است كه عطربوم هيچ‌گونه مسووليتي نسبت به كالاهايي كه در سبد خريد رها شده است، ندارد.

راهنماي ثبت سفارش :

از هر آدرسي كه وارد وب سايت عطر بوم شويد مهم نيست. مهم اين است كه آدرس وب سايت ما در URL مرورگر شما بايد https://atrboom.com) ) باشد و در غير اين صورت شما در وب سايتي خارج از كنترل و نظارت عطر بوم وارد شده ايد وعطربوم هيچ مسئوليتي در قبال اتفاقات ناشي از استفاده شما از اين وب سايت ها بر عهده ندارد.

   آدرس شبكه هاي اجتماعي عطر بوم تنها در وب سايت https://atrboom.com) ) و يا بيلبورد هاي تبليغاتي عطر بوم در سطح شهر معتبر هستند و هر نام شبيه يا اقدامات سودجويان از اين نام مسئوليتي بر گردن عطر بوم نخواهد داشت.

- اگر مبلغ سفارش بيش از اعتبار كارت هديه باشد، مي‌توان باقي‌مانده را با روش‌هاي عادي پرداخت كرد.
- لازم است پس از خريد، كارت هديه را مدتي نزد خود نگه داريد.

طرح تشويقي پيشنهاد شگفت انگيز (پروموشن):

طرح تشويقي شگفت انگيز به منظور ايجاد تجربه يك خريد خوب براي كاربران در نظر گرفته شده و روزانه در اين بخش تعدادي از محصولات با تخفيف‏هايي بسيار ويژه‏تر نسبت به فروش‏هاي ويژه درج مي‏شود. در مواردي كه به دليل استقبال كاربران موجودي كالا زودتر از موعد مقرر به پايان رسد، وضعيت كالا به ناموجود تغيير مي‏كند و امكان سفارش گذاري وجود نخواهد داشت. در صورتي كه كالايي در روز قبل از فروش شگفت انگيز به سبد خريد اضافه شود و در هنگام پردازش، كالا در طرح شگفت انگيز باشد، قيمت شگفت انگيز اعمال مي‏شود. به دليل اينكه اين طرح تنها يك طرح تشويقي خريد (پروموشن) است، فروشگاه اينترنتي عطر بوم تعهدي در قبال سفارش‏هاي تعدادي ندارد و در صورت امكان فروش تعدادي هماهنگي‏هاي لازم انجام مي‏شود.

پرداخت وجه سفارش از 4 طريق امكان پذير ميباشد:

1- پرداخت اينترنتي از طريق درگاههاي بانكي موجود در سايت عطر بوم

2- كارت به كارت كردن وجه سفارش به كارت اعلام شده از سوي عطر بوم

3-  پرداخت نقدي در زمان تحويل فقط براي شهر تهران

۴- پرداخت از طريق پوز همراه پيك صرفا در شهر تهران

خسارت در هنگام حمل و نقل :

عطر��وم همواره نهايت تلاش خود را مي‏‌كند تا كليه سفارش‏‌ها در نهايت صحت و بدون آسيب به دست مشتريان خود در سراسر كشور برسد. با توجه به بسته‌بندي ايمن و استاندارد همه مرسولات، بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحويل به عهده شركت پست است و عطربوم تنها در صورت رويت آسيب در زمان تحويل و عودت آن به مامور پست با اعلام آسيب و در راستاي تسهيل امور پيگيري، خسارت را جبران مي‌‏كند.
 

شرايط تحويل و ارائه كالا :

چك كردن مرسوله

مشتري موظف است در هنگام دريافت سفارش در حضور پيك سطح شهر و مامور پست اقلام سفارش را با فاكتور سفارش چك نمايد و از صحيح و سالم بودن كالا مطمئن شود و پس از تاييد موارد ذكر شده، سفارش خود را تحويل گيرد. بديهي است امضاء و تائيد شما به مامور پست يا پيك سطح شهر به منزله دريافت سفارش كالاهاي سفارش به صورت كامل و سالم تلقي ميگردد و پس از آن فروشگاه اينترنتي عطربوم هيچگونه مسئوليتي در اين زمينه نخواهد داشت و كاربر حق هرگونه اعتراض و شكايت را از خود نسبت به تعداد اقلام سفارش و سلامت كالاها سلب مينمايد. ضمنا توجه فرماييد بسته پستي ارسالي نبايد مخدوش باشد.

قوانين و محدوديتهاي بهداشتي :

از آنجا كه تمام محصولات تابع ضوابط و قوانين وزارت بهداشت جمهوري اسلامي ايران هستند بعد از باز شدن درب محصول و يا لفاف پلاستيكي آن يا مخدوش شدن پلمپهاي نصب شده بر روي محصول به هيچ عنوان محصول مرجوع و يا تعويض نميشود.

ضمانت بازگشت كالا

ضمانت بازگشت 7 روزه كالا يكي از خدماتي است كه عطر بوم براي رفاه حال مشتريان خود در نظر گرفته است.

شرايط عموميبازگشت كالا :

مشتري موظف است در هنگام دريافت كالا از پيك عطر بوم يا مامور پست بسته خود را از نظر ظاهري بررسي نمايد و در صورت وجود آسيب فيزيكي از دريافت بسته خودداري نمايد، همچنين مشتري موظف است در حضور مامور پست يا پيك عطر بوم محتويات سفارش خود را با فاكتور تطابق داده و در صورت تفاوت تعداد كالاي ارسال شده با فاكتوريا صدمات ناشي از حمل نامناسب از دريافت آن خود داري نمايند.

هرگونه دخل و تصرف در كالا، اعم از استفاده، مخدوش كردن يا باز كردن پلمپ، پاره شدن ليبل مانع از امكان انصراف از خريد يا بازگشت كالا ميشود . لذا قبل از باز كردن و استفاده از محصول به تاريخ انقضا، تطابق كالا با سفارش و ساير موارد كه منجر به لغو سفارش ميشود توجه فرماييد.

امكان انصراف از خريد براي كالاهاي آرايشي و بهداشتي كه پلمپ نيستند به دليل رعايت موارد بهداشتي امكان پذير نميباشد.

پس از دريافت كالا توسط انبار، بخش كنترل كيفيت مورد اعلام شده توسط مشتري را مورد بررسي قرار ميدهد در صورت صحت كالا تعويض يا وجه آن عودت داده ميشود در غير اين صورت كالا مجددا براي مشتري ارسال خواهد شد.

توجه داشته باشيد هرگونه هزينه و تبعات در صورت بازگشت كالا بدون اطلاع رساني و هماهنگي با پشتيباني عطر بوم و بررسي ايشان بر عهده مشتري ميباشد.

درچه حالتي ميتوانيم از ضمانت بازگشت كالا استفاده نماييم؟

وجود ايراد در كالاي دريافت شده

در صورت وجود هرگونه ايراد در كالاي دريافت شده، مشتريان عزيزضمن امتناع از تحويل كالا مورد را به تيم پشتيباني عطر بوم اطلاع دهند. تيم پشتيباني عطر بوم پس از بررسي مورد اعلام شده از سمت مشتريان راهنماييهاي لازم را انجام ميدهند.

مغايرت كالاي دريافت شده با سفارش

درصورت مغايرت كالاي دريافت شده با اطلاعات مندرج در سايت مشتري 48ضمن امتناع از تحويل كالا يا كالاها موضوع را به تيم پشتيباني ارجاع مي دهد.

انصراف از خريد و عودت كالا :

درخواست انصراف از خريد فقط تا 7  روز پس از دريافت سفارش توسط مشتري امكان پذير ميباشد.  پس از آن به هيچ وجه امكان انصراف از سفارش و عودت كالا وجود نخواهد داشت. در صورت انصراف از خريد كل سفارش، بايد محصولات در بسته بندي عطر بوم و به همراه فاكتور و هدايا  (ساشهها ( عودت داده شود )تحويل پست يا مامور ارسال شوند) ، در غير اينصورت امكان عودت و بازگشت كالا امكان پذير نميباشد.

هزينه بازگشت كالا :

در صورتي كه كالا دچار ايراد بود يا با اطلاعات مندرج در سايت تطابق نداشت هزينه عودت كالا بر عهده عطر بوم ميباشد، بنابراين پس از بازگشت كالا به عطر بوم بايد تصوير برگه پستي يا فاكتور پيك را از طريق تلگرام براي پشتيباني عطر بوم ارسال نماييد؛ در صورت عدم داشتن فاكتور پستي يا پيك امكان عودت هزينه ارسال وجود نخواهد داشت.

در صورت انصراف از خريد كه شامل هيچ كدام از موارد فوق نباشد، هزينه عودت كالا بر عهده مشتري ميباشد.

شرايط عودت وجه :

3 تا 5 روز كاري پس از دريافت كالا توسط انبار و بررسي موارد اعلام شده از سمت مشتري، عودت وجه به حساب مشتري صورت ميگيرد. توجه داشته باشيد براي انجام عودت وجه حتما بايد شماره كارت خود را در قسمت پروفايل وارد نماييد و شماره كارت بايد با نام سفارش دهنده كالا مطابقت داشته باشد.

ضوابط و مسئوليت‌هاي مربوط به فروش محصولات آرايشي و بهداشتي:

- اطلاعات هر محصول آرايشي بهداشتي در وب‌سايت عطربوم، صرفاً براي اطلاع‌رساني است و جنبه مشاوره ندارد. خريدار بايد قبل از استفاده از مواد آرايشي بهداشتي نسبت به كسب اطلاعات حرفه‌اي و اخذ مشاوره از متخصص مربوط اقدام كند. همچنين،نظراتي كه كاربران در خصوص كالا در وب­‌سايت درج كرده‌اند، تجربه يا اطلاعات شخصي افراد است و براي آنها و عطربوم مسئوليتي ايجاد نمي‌كند. همچنين عطربوم مسئوليتي در قبال درستي اطلاعات فراهم شده روي بسته‌بندي كالا ندارد و مسئوليت آن با شركت توليدكننده كالاست.
- درصورت عدم آگاهي، اطلاع و ناتواني مشتري در استفاده از محصولات آرايشي و بهداشتي و يا ايجاد خسارت نسبت به خود يا محصول، تمامي مسئوليت­‌هاي آن بر عهده مشتري است و فروشگاه عطربوم در اين خصوص هيچگونه تعهدي نخواهد داشت.
- در صورت تاييد معيوب بودن كالاي مرجوعي ، عطربوم صرفا هزينه كالا يا سرويس را مطابق فاكتور (حداكثر تا پنج روز از تاريخ فاكتور) به مشتري برمي‌گرداند.
- عطربوم نسبت به عوارض جسمي و بيماري‌هاي ناشي از استفاده محصولات آرايشي و بهداشتي (از قبيل حساسيت‌هاي پوستي، جراحات و ...) مسئوليت و پاسخگويي ندارد. انجام پيگيري‌هاي لازم بايد توسط مشتري و از طريق شركت‌هاي مربوط ( نمايندگي‌ها و تامين‌كنندگان رسمي كالاو يا سازمان غذا و داروي وزرات بهداشت كه مسئوليت صدور پروانه هاي بهداشتي را بر عهده دارد) انجام شود.
 

مشاوره رايگان

وب سايت عطر بوم براي مشتريان خود امكان مشاوره آنلاين و تلفني را فراهم آورده است. بايد توجه داشته باشيد كه پيشنهادهاي مطرح شده از سوي مشاور به هيچ عنوان در شرايط تصميم شما براي انتخاب تغيير ايجاد نميكند و انتخاب شما ملاك عمل و پرداخت و تحويل اجناس است.

نظرات كاربران

هدف از ايجاد بخش نظرات در عطربوم، اشتراك‌گذاري تجربه‌ي خريد و كاربري محصولاتي است كه به فروش مي‌رسد. بديهي است بخش نظرات عطربوم با ديگر سايت‌ها و شبكه‌هاي اجتماعي متفاوت است. در اين بخش، هر كاربر مجاز است در چهارچوب شرايط و قوانين سايت، نظرات خود را به اشتراك بگذارد و پس از بررسي كارشناسان تاييد، نظرش را روي سايت مشاهده كند. بديهي است كه اگر قوانين سايت در نظرات كاربري رعايت نشود، تاييد نمي‌شوند و در نتيجه در سايت به نمايش درنمي‌آيند. عطربوم در قبال درستي يا نادرستي نظرات منتشرشده در اين قسمت، هيچ‌گونه مسئوليتي ندارد. نمايش نظرات كاربران در سايت به‌هيچ‌وجه به معني تاييد فني عطربوم درباره‌ي محتويات نظر نيست؛ لذا از كاربران محترم تقاضا مي‌شود، نظرات را اصل و پايه‌ي انتخاب و تصميم‌گيري خود قرار ندهند.

شرايط و قوانين درج نظر در بخش نظرات كاربران :

۱. فارسي بنويسيد و از كيبورد فارسي استفاده كنيد. بهتر است از فضاي خالي (Space) بيش از حد معمول، كشيدن حروف يا كلمات، استفاده‌ي مكرر از يك حرف يا كلمه، شكلك و اموجي در متن خودداري كنيد.
۲. براي نظر يا نقد و بررسي خود عنواني متناسب با متن انتخاب كنيد. يك عنوان خوب كاربران را براي خواندن نظر شما ترغيب خواهد كرد.
۳. نقد كاربران بايد شامل قوت‌ها و ضعف‌هاي محصول در استفاده‌ي عملي و تجربه‌ي شخصي باشد و مزايا و معايب به‌صورت خلاصه و تيتروار در محل تعيين‌شده درج شود. لازم است تا حد ممكن از مبالغه و بزرگ‌نمايي مزايا يا معايب محصول خودداري كنيد.
۴. نقد مناسب، نقدي است كه فقط معايب يا فقط مزايا را در نظر نگيرد؛ بلكه به‌طور واقع‌بينانه معايب و مزاياي هر محصول را در كنار هم بررسي كند.
۵. با توجه به تفاوت در سطح محصولات مختلف و تفاوت عمده در قيمت‌هاي آن‌ها، لازم است نقد و بررسي هر محصول با توجه به قيمت آن صورت گيرد؛ نه به‌صورت مطلق.
۶. جهت احترام‌گذاشتن به وقت بازديدكنندگان سايت، لازم است هنگام نوشتن نقد، مطالب غيرضروري را حذف كرده و فقط مطالب ضروري و مفيد را در نقدتان لحاظ كنيد.
۷. با توجه به ساختار بخش نظرات، از سوال‌كردن يا درخواست راهنمايي در اين بخش خودداري كرده و سوال يا درخواست راهنمايي خود را به آدرس(consulting@atrboom.com)  ارسال نماييد.
۸. كاربران ارسال‌كننده‌ي نظر موظف‌اند از ادبيات محترمانه استفاده كرده و از توهين به ديگر كاربران يا ساير افراد پرهيز كنند. بديهي است هرگونه توهين به فرد يا افراد و استفاده از كلمات نامناسب، باعث تاييدنشدن نظر كاربر مي‌شود.
۹. تمام كاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعايت قوانين، در سايت منتشر كنند؛ لذا حتي اگر نظري را به دور از واقعيت، جانب‌دارانه يا اشتباه يافتيد، نبايد نظردهنده را مخاطب قرار دهيد يا از وي انتقاد كنيد. هر كاربر تنها مي‌تواند نظر خود را عنوان كرده و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار كند.
۱0. با توجه به مسئوليت سايت در قبال لينك‌هاي موجود در آن، نبايد لينك سايت‌هاي ديگر را در نظرات خود ثبت كنيد. دقت داشته باشيد تا جاي ممكن از هرگونه لينك‌دادن (فرستادن) ديگر كاربران به سايت‌هاي ديگر و درج ايميل يا نام كاربري شبكه‌هاي اجتماعي خودداري كنيد.
۱1. تنها نظراتي تاييد خواهند شد كه مرتبط با محصول موردنظر باشند؛ لذا بحث‌هاي متفرقه و غيرمرتبط با محصول را مطرح نكنيد.
۱2. كاربران مي‌توانند نقد خود به هر بخش از عطربوم را در قسمت مربوط اعلام كنند؛ لذا هيچ‌گونه نقدي را درباره‌ي سايت يا خدمات آن در قسمت نظرات ننويسيد.
۱3. توجه داشته باشند، مسائلي را كه از آن اطمينان نداريد، به‌هيچ‌وجه در نظرات ثبت نكنيد؛ همچنين از بازنشر شايعات يا اطلاعات غيرمطمئن درباره‌ي محصولات جدا خودداري كنيد.
۱4. بهتر است مطالبي در اين بخش ثبت شود كه براي بازديدكنندگان سايت مفيد باشد؛ لذا از بيان هرگونه مطالب شخصي، غيرمرتبط يا غيرضروري در اين بخش پرهيز كنيد.
۱5. لازم است نظرات خود را به صورت نگارشي ثبت كرده و از كوتاه‌كردن كلمات يا استفاده از ادبيات محاوره تا جاي ممكن خودداري كنيد. استفاده از ادبيات نوشتاري كه قابليت نمايش در سايت را داشته باشد، لازمه‌ي تاييد نظرات كاربران است.
 

شرايط ارسال پرسش و پاسخ :

- بهتر است پرسش كوتاه و مختصر باشد؛ زبان و رسم‌الخط فارسي و اسلوب نگارش هم در آن رعايت شده باشد.
- از پرسش درباره‌ي آدرس ساير فروشگاه‌هاي فيزيكي يا اينترنتي و استفاده از لينك خودداري كنيد.
توجه داشته باشيد كه نظر يا پرسش و پاسخ فقط بايد در رابطه با كالا باشد، بنابراين براي پيگيري يا سوال درباره سفارش يا استفاده از خدمات پس از فروش با امور مشتريان عطربوم از طريق صفحه "تماس با ما" درخواست خود را مطرح كنيد.
براي ارسال انتقاد يا شكايت هاي خود نيز از لينك شكايت در فوتر سايت استفاده كنيد.


سياست قيمت گذاري :

سياست قيمت‌‏گذاري در عطربوم مبتني بر اصول مشتري مداري و احترام به حقوق مصرف كننده است. قيمت‏‌هاي ارائه شده براي كالاها در عطربوم قيمت‏‌هاي خرده فروشي است كه غالباً توسط توليد‏كننده و يا تامين‏‌كننده آن محصول به صورت مصوب تعيين شده است و ساير كالاها بر اساس مدل و مشخصات و همچنين كالاهاي مشابه در بازار تعيين قيمت مي‌‏شوند.
 

نمايندگي :

عطربوم در هيچ نقطه‏‌اي از كشور نمايندگي فروش و يا خدمات پس از فروش ندارد و كليه سرويس‌‏ها و تراكنش‏‌هاي مالي از طريق دفتر مركزي پردازش مي‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفي از اين دست، مراتب را جهت پيگرد قانوني به عطربوم اطلاع دهيد.
در حال حاضر عطربوم در شهرهاي تحت پوشش تحويل اكسپرس، تنها خدمات ارسال و تحويل سفارش را از طريق مراكز توزيع و پخش خود انجام مي‌دهد و براي خريد تنها بايد به وب سايت عطربوم مراجعه و سفارش خود را ثبت كرد.

 

قوه قهريه :

تمامي شرايط و قوانين مندرج، در شرايط عادي قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهريه، عطربوم هيچ گونه مسئوليتي ندارد.
عطربوم خود را ملزم به رعايت حريم شخصي كاربران مي‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طريق كانال‏‌هاي ارتباطي ذكر شده با ما در ميان بگذاريد.