نیمانی Nimany

برند نیمانی Nimany

برند نیمانی در سال 2004 میلادی توسط نیما بهنود با الهام از خط نستعلیق و اشعاری از حافظ و مولانا تاسیس شد.

این ترکیب نقاشیخط روی لباس آن هم با زیباترین نماد خطاطی ایرانیان، الگوی کمتر دیده شده‌ای برای مخاطبانش محسوب می‌شود. انرژی خاص نستعلیق که نظر هر بیننده هنردوست را به خود جلب می‌کند، خود ابزاری برای معرفی بهتر و گسترده‌تر محصولات نیمانی در ایالت‌های آمریکا شد. فهم زیبایی‌های خط و زبان که روی لباس به نمایش در آمده بود، ذهن‌های کاوشکر را فعال می‌کرد تا راز و رمز این خطوط کمتر دیده شده را بفهمند.

مجموعه‌هایی که نیما بهنود در طراحی لباس منقش به خط زیبای نستعلیق تولید و روانه بازار کرد، به سرعت فروش رفت و مخاطبان زیادی پیدا کرد. یکی از طرح‌های جذاب برند نیمانی الگویی از حرف هـ دو چشم در زبان فارسی است که به عنوان نمادی از این برند هم شناخته می‌شود.

موسس ایرانی برند نیمانی

نیما بهنود در بیست و هفتم مرداد سال ۱۳۵۵ در شهر تهران به دنیا آمد. او از همان دوران کودکی از استعداد و خلاقیت قابل توجهی برخوردار بود. نیما در دوران نوجوانی به هنر خوشنویسی علاقمند شد و تمام تلاش خود را به کار گرفت تا از این هنر بر روی لباس ها و مخصوصا شلوار های جین استفاده کند.

نیما در سال ۱۹۹۴ میلادی به دلیل علاقه فراوانی که به طراحی داشت به کشور آمریکا و شهر سانفرانسیسکو مهاجرت کرد و در آنجا به تحصیل در رشته طراحی مشغول شد. او در این شهر فعالیت های مختلف هنری را تجربه کرد و در سال ۱۹۹۷ میلادی در کمپانی کالرتن استخدام شد.

با اینحال دیری نیانجامید که او متوجه علاقه فراوان خود به انجام طراحی در حوزه تبلیغات و مد شد. از این رو در ۱۹۹۸ میلادی فعالیت خود را به عنوان مدیر نوآوری کمپانی تبلیغاتی جامیسون آغاز کرد و در آنجا کمپین های تبلیغاتی بسیاری را برای برندهای مطرح مد دنیا انجام داد.

نیما بهنود در زمستان ۱۹۹۹ میلادی به شهر نیویورک نقل مکان کرد و در انستیتوی مد FIT به ادامه تحصیل در رشته گرافیک پرداخت. او در طول دوران تحصیل خود از موتیف ها و طرح های ایرانی و همچنین مهرهای قدیمی نقوش در نقاشی استفاده می کرد اما پس از مدتی مجددا به طراحی و خوشنویسی بر روی لباس روی آورد.

نیما بهنود در سال ۲۰۰۴ میلادی با تاسیس برند خود نخستین محصولات Nimany را که شامل تی شرت هایی جذاب با اشعار حافظ و مولانا بود عرضه نمود که کلیه محصولات این مجموعه ظرف زمانی به فروش رسید و همین مسئله انگیزه او را برای ادامه فعالیت دوچندان ساخت.

عطرهای نیمانی

این برند به تازگی و در سال 2019 میلادی فعالیت خود را در حوزه تولید محصولات عطری آغاز کرد و چهار عطر باطراوت را به دنیای عطرها معرفی کرد. گفتنی است که ترکیبات مرغوب و باکیفیت عطرهای این برند در موفقیت این رایحه های گران بها تاثیر قابل ملاحظه ای داشته است.

 

قیمت محصولات برند نیمانی 

برند نیمانی دارای محصولات متنوع بر ساس سلایق گوناگون می باشد.

معنی ه در برند نیمانی
سایت برند نیمانی
ادکلن نیمانی
قیمت محصولات نیمانی
نیمانی دیجی کالا
برند نیمانی چیست
معنی ه نیمانی
قیمت عطر نیمانی

 

در حال نمایش 4 نتیجه