قوانین و مقررات خرید

قوانین و مقررات مربوط به خرید اینترنتی از سایت عطربوم

قوانین عمومی

ورود کاربران به وب‏‌سایت عطربوم، استفاده از پروفایل شخصی، پروموشن ها (طرح‏‌های تشویقی) و سایر خدماتی که از سوی این مجموعه ارائه می گردد به معنای آگاهی و پذیرش کلیه شرایط و قوانین سایت و نحوه استفاده از این خدمات است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش در سایت عطربوم نیز به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی عطربوم از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است که تمامی رویه ها و اصول فروشگاه اینترنتی عطربوم منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و همچنین قانون حمایت از حقوق مصرف کننده در کشور است، از اینرو کاربر نیز موظف است تا قوانین مرتبط با کاربران را رعایت نماید. به اطلاع می رساند در صورت هرگونه تغییر در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و همچنین خدماتی که از سوی این مجموعه ارائه می گردد، اطلاعات در همین صفحه به روز رسانی می شود و از طریق شبکه های اجتماعی نیز به مشتریان گرامی اطلاع رسانی می گردد.

از هر طریقی که قصد ورود به وب سایت عطربوم را دارید، همواره به آدرس رسمی فروشگاه اینترنتی عطربوم (www.atrboom.com) توجه داشته باشید، زیرا پیامد های ورود کاربر به هر سایتی به جز این آدرس، متوجه مجموعه عطربوم نخواهد بود و مسئولیت ناشی از سوء استفاده های احتمالی بر عهده کاربر است.

قوانین ثبت و پردازش سفارشات

–       کاربر یا مشتری کسی است که از خدمات وب سایت و فروشگاه اینترنتی عطربوم استفاده می کند.

–      مشتری یا کاربر موظف است تا اطلاعات خود را در هنگام ثبت نام و خرید از سایت به صورت صحیح وارد نماید. در غیر اینصورت مجموعه عطربوم در خصوص بروز مشکلات احتمالی، مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.

–      در صورتی که پس از ثبت سفارش توسط مشتری، محصول مورد نظر به هر دلیل موجودی نداشت، حق کنسل کردن سفارش توسط مجموعه عطربوم محفوظ است و وجه واریزی نیز تا حداکثر 72 ساعت کاری به حساب ایشان بازگردانده می شود.

–     در صورت بروز هرگونه مشکل در هنگام پرداخت اینترنتی و یا کسر شدن از موجودی حساب مشتری، مبلغ کسر شده حداکثر تا 72 ساعت کاری به حساب ایشان بازگردانده می شود و یا به انتخاب مشتری به اعتبار حساب او افزوده می شود. 

ممکن است که رنگ یا اندازه واقعی محصولات دقیقا با تصویر موجود در سایت مطابقت نداشته باشد. از این رو پیش از ثبت سفارش می توانید جهت دریافت اطلاعات تکمیلی در ساعات کاری از طریق تماس با شماره 021222045680 از خدمات مشاوره تلفنی و یا مشاوره حضوری با مشاوران ما در مجموعه فروشگاه عطربوم بهره مند شوید.

بستن
مقایسه
هر سوالی داری از پشتیبانی بپرس